O noua conducere la Universitatea Craiova

Universitatea Craiova a încheiat negocierile iar Marcel Pușcaș este noul președinte și Nicolo Napoli revine în funcția de antrenor al echipei. Universitatea Craiova a ajuns la un acord cu cei doi, urmând ca Marcel Pușcaș să ajungă în Craiova în data de 11 octombrie, iar Nicolo Napoli se va prezenta la echipa în data de 18 octombrie ! Clubul face eforturi deosebite pentru aducerea celor doi și speră ca suporterii să fie cât mai aproape de echipa.

4 Răspunsuri la “O noua conducere la Universitatea Craiova”

1. Sper că noua conducere sa redreseze echipa și ca la finalul turului sa fim acolo unde ne este locul, am încredere în băieți, sper sa nu mă dezamăgească. Site-ul arata bine, în sfârșit facem lucrurile că niste profesioniști, sper să rămână așa. Înainte Știința! ?

2. am scis din tot deauna din 93 si pana astazi ce ea lipsit craiovei menegemntu de aici a plecat tot sa vazut menegementu pana sa terminat cu aceasta echipa si cred ca mititelu a observat si a facut bine si cred ca va reusii sa aiba un menegement bun si speram ca asta ne dorim si noi