O noua conducere la Universitatea Craiova

Universitatea Craiova a încheiat negocierile iar Marcel Pușcaș este noul președinte și Nicolo Napoli revine în funcția de antrenor al echipei. Universitatea Craiova a ajuns la un acord cu cei doi, urmând ca Marcel Pușcaș să ajungă în Craiova în data de 11 octombrie, iar Nicolo Napoli se va prezenta la echipa în data de 18 octombrie ! Clubul face eforturi deosebite pentru aducerea celor doi și speră ca suporterii să fie cât mai aproape de echipa.
  • Ionuţ Pătru octombrie 11, 2018 at 20:35

Sper că noua conducere sa redreseze echipa și ca la finalul turului sa fim acolo unde ne este locul, am încredere în băieți, sper sa nu mă dezamăgească. Site-ul arata bine, în sfârșit facem lucrurile că niste profesioniști, sper să rămână așa. Înainte Știința! 💙

• Marin Tunareanu octombrie 12, 2018 at 14:46

Mult succes antrenorului Nicolo Napoli si noului presedinte Marcel Puscas ! Doamne ajuta !

• elvis octombrie 12, 2018 at 19:11