Drumul spre liga 2 continuă cu partida de la Mioveni

Liga 3 a ajuns la etapa cu numărul 9 iar Universitatea Craiova întâlnește echipa din Bascov pe stadionul din Mioveni mâine începând cu ora 16 în direct pe canalul echipei noastre. Meciul cu AFC Astra 2 a fost reprogramat pe 20 noiembrie începând cu ora 14. În această perioadă au fost și câteva modificări în echipa atât din punct de vedere administrativ cât și al antrenorului principal. Marcel Pușcaș este de câteva zile președintele clubului Universitatea Craiova iar Nicolo Napoli revine în funcția de antrenor principal. Universitatea Craiova întâlnește ocupanta locului 2 din Liga 3 Seria 3 iar mâine pe stadionul Orășenesc din Mioveni ne așteptăm la un meci interesant.