Ultimul antrenament din Antalya pentru Universitatea Craiova

fcu antrenament-nou

Nicolo Napoli a condus, cu începere de la ora 10:30, ultimul antrenament al echipei “Universitatea Craiova”, din Antalya.

A fost un antrenament de refacere pentru jucători, având în vedere că aseară au jucat ultimul amical din Antalya.

FC Universitatea Craiova va părăsi Antalya, marți seara, de la ora 23:00, urmând ca delegația să plece către Aeroportul „Henri Coandă”, cu escală la Istanbul. În România, Universitatea Craiova va ajunge în jurul orei 3:30. Astfel că, în Craiova echipa va sosi miercuri dimineața undeva în jurul orei 7:00.

FC Universitatea Craiova va disputa sâmbătă următorul meci amical cu Pandurii, la Tg. Jiu.

fcu antrenament

fcu antrenament-meciuri