Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – SCM Gloria Buzau

­čôú ├Än urma solicit─ârilor suporterilor, Fotbal Club Universitatea 1948 pune ├«n v├ónzare ├«ncep├ónd de ast─âzi, 10 noiembrie 2020, biletele virtuale pentru partida cu SCM Gloria Buzau, disputat─â duminic─â, 15 noiembrie 2020, ora 19:00, pe Stadionul Municipal din Drobeta Turnu Severin accesand https://bit.ly/3nbcjso

Biletele se pot achizi╚Ťiona de pe site-ul www.fcuniversitatea.ro, de pe pagina oficiala de facebook Fotbal Club Universitatea 1948 ╚Öi de pe site-ul www.eventim.ro.

Pre╚Ťul unui bilet virtual este de 10 RON, acesta put├ónd fi achizi╚Ťionat online p├ón─â duminic─â, ora 18:59. Biletele sunt virtuale ╚Öi nu ofer─â acces ├«n stadion.

Biletele virtuale pot fi achizitionate de catre to╚Ťi suporterii Fotbal Club Universitatea 1948, atat din ╚Ťar─â, cat ╚Öi din str─âin─âtate.

#╚śtiin╚Ťasuntemnoi #├Ämpreun─âspreLiga1

Un r─âspuns la “Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – SCM Gloria Buzau”

1. Poate se organizeaza tombole cu premii constand in tricouri, echipamente, etc. pentru cei care achizi╚Ťioneaz─â bilete virtuale ! Ar fi un cadou minunat cu ocazia s─ârb─âtorilor!

Las─â un r─âspuns