Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – SCM Gloria Buzau

📣 În urma solicitărilor suporterilor, Fotbal Club Universitatea 1948 pune în vânzare începând de astăzi, 10 noiembrie 2020, biletele virtuale pentru partida cu SCM Gloria Buzau, disputată duminică, 15 noiembrie 2020, ora 19:00, pe Stadionul Municipal din Drobeta Turnu Severin accesand https://bit.ly/3nbcjso

Biletele se pot achiziționa de pe site-ul www.fcuniversitatea.ro, de pe pagina oficiala de facebook Fotbal Club Universitatea 1948 și de pe site-ul www.eventim.ro.

Prețul unui bilet virtual este de 10 RON, acesta putând fi achiziționat online până duminică, ora 18:59. Biletele sunt virtuale și nu oferă acces în stadion.

Biletele virtuale pot fi achizitionate de catre toți suporterii Fotbal Club Universitatea 1948, atat din țară, cat și din străinătate.

#Științasuntemnoi #ÎmpreunăspreLiga1

Un răspuns la “Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – SCM Gloria Buzau”

1. Poate se organizeaza tombole cu premii constand in tricouri, echipamente, etc. pentru cei care achiziționează bilete virtuale ! Ar fi un cadou minunat cu ocazia sărbătorilor!