Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – ASU Poli Timișoara

📣 Fotbal Club Universitatea 1948 pune în vânzare începând de astăzi, 23 noiembrie 2020, biletele virtuale pentru partida cu ASU Poli Timișoara, din cadrul șaisprezecemilor Cupei României, care va avea loc sâmbătă, 28 noiembrie, ora 13:15, pe Stadionul Ion Oblemenco.

🎟 Biletele se pot achiziționa de pe site-ul www.fcuniversitatea.ro, de pe pagina oficiala de facebook Fotbal Club Universitatea 1948 și de pe site-ul Eventim accesând link-ul

De asemenea, începând de mâine, 24 noiembrie, ora 14:00, biletele vor putea fi achiziționate și de la Magazinul Oficial al clubului, situat în Craiova, pe Strada Sfântu Dumitru, nr. 1.

💳 Prețul unui bilet virtual este de 10 RON, acesta putând fi achiziționat online până sâmbătă, ora 13:14. Biletele sunt virtuale și nu oferă acces în stadion.

🖥 Biletele virtuale pot fi achiziționate de către toți suporterii Fotbal Club Universitatea 1948, atât din țară, cât și din străinătate.

#Științasuntemnoi #CupaRomâniei

2 Răspunsuri la “Bilete virtuale FC U Craiova 1948 – ASU Poli Timișoara”