Fotbal Club Universitatea 1948 pune în vânzare bilete pentru partida cu Sepsi OSK, din data de 30 august, ora 19:15

data de 30 august, ora 19:15, disputat la Târgu Jiu pe Stadionul Tudor Vladimirescu, ora 19:15, disputat la Târgu Jiu pe Stadionul Tudor Vladimirescu.

Acestea pot fi achiziționate online de pe EVENTIM, de la Magazinul Oficial al Clubului și de la casa de bilete din fața Sălii Polivalente din Craiova.

• Prețurile biletelor sunt următoarele:
📌 VIP: 80 RON
📌 Tribuna I: 30 RON
📌 Tribuna II: 20 RON
📌 Peluza II (Peluza Sud): 10 RON
📌 Peluza I (oaspeți): 10 RON
📌 Peluza I: 10 RON

Prețul unei loje pe meci este de 2000 RON iar aceasta poate fi achiziționată de cel mult 10 persoane.

• Programul Magazinului Clubului:
📌 23 august, între orele 14-18
📌 24-26 august, între orele 9-18
📌 27 august, între orele 10-14
📌 29 august, între orele 9-18
📌 30 august, între orele 9-17

• Programul casei de bilete din Craiova:
📌 24-26 august, între orele 12-16
📌 27 august, între orele 12-14
📌 29 august, între orele 12-16

De asemenea, suporterii nostri vor putea să își cumpere bilet în ziua meciului de la casa de bilete a stadionului din Târgu Jiu, amplasată în incinta arenei Tudor Vladimirescu.

Copiii până la 12 ani inclusiv au acces gratuit pe stadion la tribuna a II-a, însoțiți de un adult, posesor de bilet sau abonament, în baza certificatului de naștere și a biletului de acces care va putea fi procurat doar de la Magazinul Oficial al Clubului.

Abonamentele achiziționate pentru sezonul 2022/23 sunt valabile la meciurile disputate pe Stadionul Tudor Vladimirescu. (Se respectă tribuna indicată pe abonament si sectorul)

📌 Pentru tribuna a doua, sectorul/sectoarele destinate abonatilor vor fi urmatoarele: G2-H1 central.
📌 Pentru Peluza Sud sectorul/sectoarele destinate abonatilor vor fi urmatoarele: K1-K2 central.
📌 Pentru Tribuna I sectorul/sectoarele destinate abonatilor vor fi urmatoarele: N2.
📌 Pentru Tribuna VIP sectorul/sectoarele destinate abonatilor vor fi urmatoarele: V2 central.

• Programul casei de bilete din incinta Stadionului Tudor Vladimirescu:
📌 30 august, între orele 11-19:15.

Suporterii Științei vor avea posibilitatea de a-și achiziționa produse cu însemnele clubului din Bănie chiar în incinta stadionului din Târgu Jiu, acolo unde va fi amplasat un magazin mobil.

Biletele achiziționate online pot fi scanate și de pe ecranul dispozitivelor. Păstrați biletul în format PDF, încadrați codul de bare pe ecran și, eventual, măriți luminozitatea ecranului. Imprimarea biletului nu este obligatorie.