Site Loader

Liga 1

2022-2023
#
Club
M
V
E
I
Gm
Gp
+/-
Pct.
1
V
I
V
V
I
24
16
2
6
38
20
18
50
2
V
I
E
I
V
23
14
6
3
45
24
21
48
3
V
E
V
E
V
24
13
6
5
34
20
14
45
4
I
V
V
I
V
24
13
5
6
40
28
12
44
5
I
V
V
I
V
23
12
5
6
29
22
7
41
6
V
E
V
I
E
23
9
6
8
36
21
15
33
7
V
I
E
I
I
23
9
3
11
22
27
-5
30
8
I
I
E
V
V
24
7
7
10
27
33
-6
28
9
V
V
E
E
V
23
7
6
10
27
25
2
27
10
I
E
I
V
V
23
6
9
8
20
34
-14
27
11
E
E
I
I
I
24
6
8
10
21
27
-6
26
12
V
V
I
I
E
24
9
7
8
27
24
3
25
13
I
E
E
I
E
24
6
7
11
19
34
-15
25
14
E
I
V
E
I
24
5
8
11
16
29
-13
23
15
E
E
E
I
I
24
4
8
12
21
34
-13
20
16
I
E
V
V
E
24
3
7
14
17
37
-20
16
FC Hermannstadt: -9 puncte (Decizie federală)
Etapa 1
Stadionul Municipal 15 iul. 2022 18:30
FC Hermannstadt
3 0
Clubul Sportiv Mioveni
15 iul. 2022 18:30
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
3
0
CS Mioveni
Stadionul Ion Oblemenco 15 iul. 2022 21:30
CSU
2 2
Sepsi Sfântu Gheorghe
15 iul. 2022 21:30
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
2
2
Sepsi OSK
Stadionul Nicolae Dobrin 16 iul. 2022 18:30
FC Arges
2 0
UTA Arad
16 iul. 2022 18:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
2
0
UTA Arad
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 16 iul. 2022 21:30
CFR 1907 Cluj
1 0
Fotbal Club Rapid Bucuresti
16 iul. 2022 21:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
1
0
Rapid Bucuresti
Stadionul Farul 17 iul. 2022 18:30
FC Farul Constanta
2 1
Fotbal Club Universitatea 1948
17 iul. 2022 18:30
Stadionul Farul
Farul
2
1
FC U Craiova 1948
Arena Nationala 17 iul. 2022 21:30
FCSB
1 1
FC Universitatea Cluj
17 iul. 2022 21:30
Arena Nationala
FCSB
1
1
U Cluj
Stadionul Municipal 18 iul. 2022 18:30
FC Botosani
3 2
AFC Chindia Targoviste
18 iul. 2022 18:30
Stadionul Municipal
FC Botosani
3
2
Chindia Targoviste
Stadionul Ilie Oana 18 iul. 2022 21:30
FC Petrolul Ploiesti
0 1
FC Voluntari
18 iul. 2022 21:30
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
0
1
FC Voluntari
Stadionul Municipal 17 dec. 2022 15:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
2 1
FC Universitatea Cluj
17 dec. 2022 15:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
2
1
U Cluj
Etapa 2
Stadionul Orasenesc 22 iul. 2022 20:30
Clubul Sportiv Mioveni
0 2
FC Farul Constanta
22 iul. 2022 20:30
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
2
Farul
Stadionul Anghel Iordanescu 23 iul. 2022 20:30
FC Voluntari
0 1
FC Botosani
23 iul. 2022 20:30
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
1
FC Botosani
Stadionul Municipal 24 iul. 2022 12:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
4 0
FC Arges
24 iul. 2022 12:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
4
0
FC Arges
Complex sportiv Craiova 24 iul. 2022 16:00
Fotbal Club Universitatea 1948
3 1
CFR 1907 Cluj
24 iul. 2022 16:00
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
3
1
CFR Cluj
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 24 iul. 2022 18:30
FC Universitatea Cluj
1 1
CSU
24 iul. 2022 18:30
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
1
CSU
Stadionul Sportul Studentesc 24 iul. 2022 21:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
2 0
FCSB
24 iul. 2022 21:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
2
0
FCSB
Stadionul Municipal Buzau 25 iul. 2022 18:30
AFC Chindia Targoviste
1 1
FC Hermannstadt
25 iul. 2022 18:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
1
FC Hermannstadt
Stadionul Francisc von Neuman 25 iul. 2022 21:30
UTA Arad
2 0
FC Petrolul Ploiesti
25 iul. 2022 21:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
2
0
Petrolul Ploiesti
Etapa 3
Stadionul Nicolae Dobrin 29 iul. 2022 18:30
FC Arges
3 1
FC Universitatea Cluj
29 iul. 2022 18:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
3
1
U Cluj
Stadionul Farul 29 iul. 2022 21:30
FC Farul Constanta
0 0
AFC Chindia Targoviste
29 iul. 2022 21:30
Stadionul Farul
Farul
0
0
Chindia Targoviste
Stadionul Anghel Iordanescu 30 iul. 2022 18:30
FC Voluntari
3 0
UTA Arad
30 iul. 2022 18:30
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
3
0
UTA Arad
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 30 iul. 2022 21:30
CFR 1907 Cluj
4 2
Clubul Sportiv Mioveni
30 iul. 2022 21:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
4
2
CS Mioveni
Stadionul Ilie Oana 31 iul. 2022 18:00
FC Petrolul Ploiesti
1 1
Sepsi Sfântu Gheorghe
31 iul. 2022 18:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
1
1
Sepsi OSK
Stadionul Ion Oblemenco 31 iul. 2022 20:15
CSU
0 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
31 iul. 2022 20:15
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
0
1
Rapid Bucuresti
Arena Nationala 31 iul. 2022 22:30
FCSB
1 1
Fotbal Club Universitatea 1948
31 iul. 2022 22:30
Arena Nationala
FCSB
1
1
FC U Craiova 1948
Stadionul Municipal 1 aug. 2022 20:30
FC Hermannstadt
1 1
FC Botosani
1 aug. 2022 20:30
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
1
1
FC Botosani
Etapa 4
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 5 aug. 2022 19:00
FC Universitatea Cluj
0 1
FC Petrolul Ploiesti
5 aug. 2022 19:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
0
1
Petrolul Ploiesti
Stadionul Orasenesc 6 aug. 2022 19:00
Clubul Sportiv Mioveni
1 1
FCSB
6 aug. 2022 19:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
1
1
FCSB
Stadionul Sportul Studentesc 6 aug. 2022 21:45
Fotbal Club Rapid Bucuresti
2 1
FC Arges
6 aug. 2022 21:45
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
2
1
FC Arges
Stadionul Municipal 7 aug. 2022 16:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
0 0
UTA Arad
7 aug. 2022 16:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
0
0
UTA Arad
Stadionul Municipal Buzau 7 aug. 2022 18:30
AFC Chindia Targoviste
0 2
CFR 1907 Cluj
7 aug. 2022 18:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
0
2
CFR Cluj
Complex sportiv Craiova 7 aug. 2022 21:30
Fotbal Club Universitatea 1948
1 2
CSU
7 aug. 2022 21:30
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
2
CSU
Stadionul Municipal 8 aug. 2022 18:00
FC Hermannstadt
2 1
FC Voluntari
8 aug. 2022 18:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
2
1
FC Voluntari
Stadionul Municipal 8 aug. 2022 21:00
FC Botosani
1 1
FC Farul Constanta
8 aug. 2022 21:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
1
Farul
Etapa 5
Stadionul Nicolae Dobrin 12 aug. 2022 21:30
FC Arges
0 2
Fotbal Club Universitatea 1948
12 aug. 2022 21:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
2
FC U Craiova 1948
Stadionul Francisc von Neuman 13 aug. 2022 19:00
UTA Arad
2 1
FC Universitatea Cluj
13 aug. 2022 19:00
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
2
1
U Cluj
Stadionul Ilie Oana 13 aug. 2022 21:45
FC Petrolul Ploiesti
1 0
Fotbal Club Rapid Bucuresti
13 aug. 2022 21:45
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
1
0
Rapid Bucuresti
Stadionul Ion Oblemenco 14 aug. 2022 16:00
CSU
1 0
Clubul Sportiv Mioveni
14 aug. 2022 16:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
1
0
CS Mioveni
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 14 aug. 2022 18:30
CFR 1907 Cluj
0 1
FC Botosani
14 aug. 2022 18:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
0
1
FC Botosani
Arena Nationala 14 aug. 2022 21:30
FCSB
3 2
AFC Chindia Targoviste
14 aug. 2022 21:30
Arena Nationala
FCSB
3
2
Chindia Targoviste
Stadionul Anghel Iordanescu 15 aug. 2022 17:00
FC Voluntari
0 0
Sepsi Sfântu Gheorghe
15 aug. 2022 17:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
0
Sepsi OSK
Stadionul Farul 15 aug. 2022 19:30
FC Farul Constanta
0 0
FC Hermannstadt
15 aug. 2022 19:30
Stadionul Farul
Farul
0
0
FC Hermannstadt
Etapa 6
Stadionul Orasenesc 19 aug. 2022 18:00
Clubul Sportiv Mioveni
0 1
FC Arges
19 aug. 2022 18:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
1
FC Arges
Stadionul Municipal Targu Jiu 19 aug. 2022 21:00
Fotbal Club Universitatea 1948
0 1
FC Petrolul Ploiesti
19 aug. 2022 21:00
Stadionul Municipal Targu Jiu
FC U Craiova 1948
0
1
Petrolul Ploiesti
Stadionul Sportul Studentesc 20 aug. 2022 21:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
1 0
UTA Arad
20 aug. 2022 21:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
1
0
UTA Arad
Stadionul Municipal 21 aug. 2022 16:00
FC Hermannstadt
2 3
CFR 1907 Cluj
21 aug. 2022 16:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
2
3
CFR Cluj
Stadionul Municipal Buzau 21 aug. 2022 18:30
AFC Chindia Targoviste
1 1
CSU
21 aug. 2022 18:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
1
CSU
Stadionul Municipal 21 aug. 2022 21:30
FC Botosani
2 3
FCSB
21 aug. 2022 21:30
Stadionul Municipal
FC Botosani
2
3
FCSB
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 22 aug. 2022 17:00
FC Universitatea Cluj
0 1
Sepsi Sfântu Gheorghe
22 aug. 2022 17:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
0
1
Sepsi OSK
Stadionul Farul 22 aug. 2022 19:30
FC Farul Constanta
2 1
FC Voluntari
22 aug. 2022 19:30
Stadionul Farul
Farul
2
1
FC Voluntari
Etapa 7
Stadionul Anghel Iordanescu 26 aug. 2022 18:45
FC Voluntari
0 0
FC Universitatea Cluj
26 aug. 2022 18:45
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
0
U Cluj
Stadionul Francisc von Neuman 26 aug. 2022 21:30
UTA Arad
2 1
Fotbal Club Universitatea 1948
26 aug. 2022 21:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
2
1
FC U Craiova 1948
Stadionul Ilie Oana 27 aug. 2022 19:00
FC Petrolul Ploiesti
0 0
Clubul Sportiv Mioveni
27 aug. 2022 19:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
0
0
CS Mioveni
Stadionul Municipal 27 aug. 2022 21:45
Sepsi Sfântu Gheorghe
1 2
Fotbal Club Rapid Bucuresti
27 aug. 2022 21:45
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
1
2
Rapid Bucuresti
Stadionul Nicolae Dobrin 28 aug. 2022 13:30
FC Arges
2 1
AFC Chindia Targoviste
28 aug. 2022 13:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
2
1
Chindia Targoviste
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 28 aug. 2022 18:30
CFR 1907 Cluj
1 3
FC Farul Constanta
28 aug. 2022 18:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
1
3
Farul
Arena Nationala 28 aug. 2022 21:30
FCSB
2 2
FC Hermannstadt
28 aug. 2022 21:30
Arena Nationala
FCSB
2
2
FC Hermannstadt
Stadionul Ion Oblemenco 29 aug. 2022 21:00
CSU
1 0
FC Botosani
29 aug. 2022 21:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
1
0
FC Botosani
Etapa 8
Stadionul Orasenesc 30 aug. 2022 16:30
Clubul Sportiv Mioveni
1 1
UTA Arad
30 aug. 2022 16:30
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
1
1
UTA Arad
Stadionul Municipal Targu Jiu 30 aug. 2022 19:15
Fotbal Club Universitatea 1948
1 0
Sepsi Sfântu Gheorghe
30 aug. 2022 19:15
Stadionul Municipal Targu Jiu
FC U Craiova 1948
1
0
Sepsi OSK
Stadionul Sportul Studentesc 30 aug. 2022 22:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
1 0
FC Universitatea Cluj
30 aug. 2022 22:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
1
0
U Cluj
Stadionul Municipal Buzau 31 aug. 2022 16:30
AFC Chindia Targoviste
2 3
FC Petrolul Ploiesti
31 aug. 2022 16:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
2
3
Petrolul Ploiesti
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 31 aug. 2022 19:15
CFR 1907 Cluj
4 0
FC Voluntari
31 aug. 2022 19:15
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
4
0
FC Voluntari
Stadionul Farul 31 aug. 2022 22:00
FC Farul Constanta
3 1
FCSB
31 aug. 2022 22:00
Stadionul Farul
Farul
3
1
FCSB
Stadionul Municipal 1 sept. 2022 18:00
FC Botosani
0 0
FC Arges
1 sept. 2022 18:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
0
0
FC Arges
Stadionul Municipal 1 sept. 2022 21:00
FC Hermannstadt
1 0
CSU
1 sept. 2022 21:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
1
0
CSU
Etapa 9
Stadionul Municipal 2 sept. 2022 18:45
Sepsi Sfântu Gheorghe
0 1
Clubul Sportiv Mioveni
2 sept. 2022 18:45
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
0
1
CS Mioveni
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 2 sept. 2022 21:30
FC Universitatea Cluj
1 1
Fotbal Club Universitatea 1948
2 sept. 2022 21:30
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
1
FC U Craiova 1948
Stadionul Francisc von Neuman 3 sept. 2022 19:00
UTA Arad
1 1
AFC Chindia Targoviste
3 sept. 2022 19:00
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
1
Chindia Targoviste
Stadionul Anghel Iordanescu 3 sept. 2022 21:45
FC Voluntari
0 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
3 sept. 2022 21:45
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
1
Rapid Bucuresti
Stadionul Ilie Oana 4 sept. 2022 21:30
FC Petrolul Ploiesti
2 1
FC Botosani
4 sept. 2022 21:30
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
2
1
FC Botosani
Stadionul Nicolae Dobrin 5 sept. 2022 18:45
FC Arges
0 1
FC Hermannstadt
5 sept. 2022 18:45
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
1
FC Hermannstadt
Stadionul Ion Oblemenco 5 sept. 2022 21:30
CSU
4 3
FC Farul Constanta
5 sept. 2022 21:30
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
4
3
Farul
Arena Nationala 15 dec. 2022 20:00
FCSB
0 1
CFR 1907 Cluj
15 dec. 2022 20:00
Arena Nationala
FCSB
0
1
CFR Cluj
Etapa 10
Stadionul Municipal 9 sept. 2022 18:45
FC Botosani
1 2
UTA Arad
9 sept. 2022 18:45
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
2
UTA Arad
Stadionul Municipal Buzau 10 sept. 2022 13:00
AFC Chindia Targoviste
1 2
Sepsi Sfântu Gheorghe
10 sept. 2022 13:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
2
Sepsi OSK
Stadionul Municipal 10 sept. 2022 15:00
FC Hermannstadt
2 1
FC Petrolul Ploiesti
10 sept. 2022 15:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
2
1
Petrolul Ploiesti
Complex sportiv Craiova 10 sept. 2022 21:30
Fotbal Club Universitatea 1948
1 0
Fotbal Club Rapid Bucuresti
10 sept. 2022 21:30
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
0
Rapid Bucuresti
Stadionul Farul 11 sept. 2022 18:30
FC Farul Constanta
3 0
FC Arges
11 sept. 2022 18:30
Stadionul Farul
Farul
3
0
FC Arges
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 11 sept. 2022 21:30
CFR 1907 Cluj
2 0
CSU
11 sept. 2022 21:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
2
0
CSU
Stadionul Orasenesc 12 sept. 2022 18:00
Clubul Sportiv Mioveni
0 1
FC Universitatea Cluj
12 sept. 2022 18:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
1
U Cluj
Arena Nationala 12 sept. 2022 21:00
FCSB
1 1
FC Voluntari
12 sept. 2022 21:00
Arena Nationala
FCSB
1
1
FC Voluntari
Etapa 11
Stadionul Anghel Iordanescu 16 sept. 2022 18:00
FC Voluntari
1 0
Fotbal Club Universitatea 1948
16 sept. 2022 18:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
1
0
FC U Craiova 1948
Stadionul Ilie Oana 16 sept. 2022 21:00
FC Petrolul Ploiesti
1 3
FC Farul Constanta
16 sept. 2022 21:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
1
3
Farul
Stadionul Francisc von Neuman 17 sept. 2022 16:45
UTA Arad
1 2
FC Hermannstadt
17 sept. 2022 16:45
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
2
FC Hermannstadt
Stadionul Municipal 17 sept. 2022 19:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
7 0
FC Botosani
17 sept. 2022 19:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
7
0
FC Botosani
Stadionul Sportul Studentesc 17 sept. 2022 21:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
2 1
Clubul Sportiv Mioveni
17 sept. 2022 21:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
2
1
CS Mioveni
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 18 sept. 2022 18:30
FC Universitatea Cluj
1 0
AFC Chindia Targoviste
18 sept. 2022 18:30
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
0
Chindia Targoviste
Stadionul Ion Oblemenco 18 sept. 2022 21:30
CSU
2 1
FCSB
18 sept. 2022 21:30
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
2
1
FCSB
Stadionul Nicolae Dobrin 19 sept. 2022 20:30
FC Arges
0 1
CFR 1907 Cluj
19 sept. 2022 20:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
1
CFR Cluj
Etapa 12
Stadionul Ion Oblemenco 30 sept. 2022 21:00
CSU
1 1
FC Voluntari
30 sept. 2022 21:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
1
1
FC Voluntari
Stadionul Orasenesc 1 oct. 2022 19:00
Clubul Sportiv Mioveni
2 2
Fotbal Club Universitatea 1948
1 oct. 2022 19:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
2
2
FC U Craiova 1948
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 1 oct. 2022 21:30
CFR 1907 Cluj
1 0
FC Petrolul Ploiesti
1 oct. 2022 21:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
1
0
Petrolul Ploiesti
Stadionul Municipal 2 oct. 2022 13:00
FC Hermannstadt
1 2
Sepsi Sfântu Gheorghe
2 oct. 2022 13:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
1
2
Sepsi OSK
Stadionul Farul 2 oct. 2022 18:30
FC Farul Constanta
2 0
UTA Arad
2 oct. 2022 18:30
Stadionul Farul
Farul
2
0
UTA Arad
Arena Nationala 2 oct. 2022 21:30
FCSB
3 2
FC Arges
2 oct. 2022 21:30
Arena Nationala
FCSB
3
2
FC Arges
Stadionul Municipal 3 oct. 2022 18:00
FC Botosani
1 1
FC Universitatea Cluj
3 oct. 2022 18:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
1
U Cluj
Stadionul Municipal Buzau 3 oct. 2022 21:00
AFC Chindia Targoviste
2 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
3 oct. 2022 21:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
2
1
Rapid Bucuresti
Etapa 13
Stadionul Anghel Iordanescu 7 oct. 2022 18:00
FC Voluntari
3 1
Clubul Sportiv Mioveni
7 oct. 2022 18:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
3
1
CS Mioveni
Stadionul Nicolae Dobrin 7 oct. 2022 21:00
FC Arges
1 0
CSU
7 oct. 2022 21:00
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
1
0
CSU
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 8 oct. 2022 15:00
FC Universitatea Cluj
1 0
FC Hermannstadt
8 oct. 2022 15:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
0
FC Hermannstadt
Stadionul Sportul Studentesc 8 oct. 2022 21:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
1 1
FC Botosani
8 oct. 2022 21:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
1
1
FC Botosani
Stadionul Municipal 9 oct. 2022 15:30
Sepsi Sfântu Gheorghe
0 1
FC Farul Constanta
9 oct. 2022 15:30
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
0
1
Farul
Stadionul Ilie Oana 9 oct. 2022 21:30
FC Petrolul Ploiesti
0 2
FCSB
9 oct. 2022 21:30
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
0
2
FCSB
Complex sportiv Craiova 10 oct. 2022 17:30
Fotbal Club Universitatea 1948
0 1
AFC Chindia Targoviste
10 oct. 2022 17:30
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
0
1
Chindia Targoviste
Stadionul Francisc von Neuman 10 oct. 2022 20:30
UTA Arad
1 1
CFR 1907 Cluj
10 oct. 2022 20:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
1
CFR Cluj
Etapa 14
Stadionul Nicolae Dobrin 14 oct. 2022 18:15
FC Arges
0 0
FC Voluntari
14 oct. 2022 18:15
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
0
FC Voluntari
Stadionul Municipal 14 oct. 2022 21:00
FC Hermannstadt
0 2
Fotbal Club Rapid Bucuresti
14 oct. 2022 21:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
0
2
Rapid Bucuresti
Stadionul Municipal 15 oct. 2022 15:30
FC Botosani
1 0
Fotbal Club Universitatea 1948
15 oct. 2022 15:30
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
0
FC U Craiova 1948
Stadionul Farul 15 oct. 2022 18:00
FC Farul Constanta
2 0
FC Universitatea Cluj
15 oct. 2022 18:00
Stadionul Farul
Farul
2
0
U Cluj
Stadionul Ion Oblemenco 15 oct. 2022 21:00
CSU
2 1
FC Petrolul Ploiesti
15 oct. 2022 21:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
2
1
Petrolul Ploiesti
Stadionul Municipal Buzau 16 oct. 2022 14:00
AFC Chindia Targoviste
1 0
Clubul Sportiv Mioveni
16 oct. 2022 14:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
0
CS Mioveni
Arena Nationala 16 oct. 2022 20:30
FCSB
2 1
UTA Arad
16 oct. 2022 20:30
Arena Nationala
FCSB
2
1
UTA Arad
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 17 oct. 2022 21:00
CFR 1907 Cluj
2 1
Sepsi Sfântu Gheorghe
17 oct. 2022 21:00
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
2
1
Sepsi OSK
Etapa 15
Stadionul Sportul Studentesc 21 oct. 2022 20:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
1 1
FC Farul Constanta
21 oct. 2022 20:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
1
1
Farul
Stadionul Anghel Iordanescu 22 oct. 2022 17:00
FC Voluntari
0 3
AFC Chindia Targoviste
22 oct. 2022 17:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
3
Chindia Targoviste
Complex sportiv Craiova 22 oct. 2022 21:45
Fotbal Club Universitatea 1948
1 1
FC Hermannstadt
22 oct. 2022 21:45
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
1
FC Hermannstadt
Stadionul Orasenesc 23 oct. 2022 13:30
Clubul Sportiv Mioveni
0 0
FC Botosani
23 oct. 2022 13:30
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
0
FC Botosani
Stadionul Francisc von Neuman 23 oct. 2022 18:15
UTA Arad
1 2
CSU
23 oct. 2022 18:15
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
2
CSU
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 23 oct. 2022 21:00
FC Universitatea Cluj
1 2
CFR 1907 Cluj
23 oct. 2022 21:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
2
CFR Cluj
Stadionul Ilie Oana 24 oct. 2022 18:15
FC Petrolul Ploiesti
2 0
FC Arges
24 oct. 2022 18:15
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
2
0
FC Arges
Stadionul Municipal 24 oct. 2022 21:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
0 1
FCSB
24 oct. 2022 21:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
0
1
FCSB
Etapa 16
Stadionul Municipal Buzau 28 oct. 2022 18:00
AFC Chindia Targoviste
2 2
FC Botosani
28 oct. 2022 18:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
2
2
FC Botosani
Complex sportiv Craiova 28 oct. 2022 21:00
Fotbal Club Universitatea 1948
1 2
FC Farul Constanta
28 oct. 2022 21:00
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
2
Farul
Stadionul Anghel Iordanescu 29 oct. 2022 19:00
FC Voluntari
0 1
FC Petrolul Ploiesti
29 oct. 2022 19:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
1
Petrolul Ploiesti
Stadionul Municipal 29 oct. 2022 21:30
Sepsi Sfântu Gheorghe
0 1
CSU
29 oct. 2022 21:30
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
0
1
CSU
Stadionul Francisc von Neuman 30 oct. 2022 18:15
UTA Arad
0 1
FC Arges
30 oct. 2022 18:15
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
0
1
FC Arges
Stadionul Sportul Studentesc 30 oct. 2022 21:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
2 1
CFR 1907 Cluj
30 oct. 2022 21:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
2
1
CFR Cluj
Stadionul Orasenesc 31 oct. 2022 12:00
Clubul Sportiv Mioveni
0 2
FC Hermannstadt
31 oct. 2022 12:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
2
FC Hermannstadt
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 31 oct. 2022 21:00
FC Universitatea Cluj
2 1
FCSB
31 oct. 2022 21:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
2
1
FCSB
Etapa 17
Stadionul Municipal 4 nov. 2022 18:00
FC Botosani
0 1
FC Voluntari
4 nov. 2022 18:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
0
1
FC Voluntari
Stadionul Farul 4 nov. 2022 21:00
FC Farul Constanta
2 1
Clubul Sportiv Mioveni
4 nov. 2022 21:00
Stadionul Farul
Farul
2
1
CS Mioveni
Stadionul Nicolae Dobrin 5 nov. 2022 15:00
FC Arges
0 5
Sepsi Sfântu Gheorghe
5 nov. 2022 15:00
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
5
Sepsi OSK
Stadionul Ilie Oana 5 nov. 2022 18:00
FC Petrolul Ploiesti
2 1
UTA Arad
5 nov. 2022 18:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
2
1
UTA Arad
Stadionul Ion Oblemenco 5 nov. 2022 21:00
CSU
1 0
FC Universitatea Cluj
5 nov. 2022 21:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
1
0
U Cluj
Stadionul Municipal 6 nov. 2022 16:15
FC Hermannstadt
0 1
AFC Chindia Targoviste
6 nov. 2022 16:15
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
0
1
Chindia Targoviste
Arena Nationala 6 nov. 2022 21:00
FCSB
3 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
6 nov. 2022 21:00
Arena Nationala
FCSB
3
1
Rapid Bucuresti
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 7 nov. 2022 21:00
CFR 1907 Cluj
3 1
Fotbal Club Universitatea 1948
7 nov. 2022 21:00
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
3
1
FC U Craiova 1948
Etapa 18
Stadionul Municipal 11 nov. 2022 21:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
2 0
FC Petrolul Ploiesti
11 nov. 2022 21:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
2
0
Petrolul Ploiesti
Stadionul Municipal Buzau 12 nov. 2022 17:30
AFC Chindia Targoviste
1 1
FC Farul Constanta
12 nov. 2022 17:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
1
Farul
Stadionul Sportul Studentesc 12 nov. 2022 20:30
Fotbal Club Rapid Bucuresti
2 2
CSU
12 nov. 2022 20:30
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
2
2
CSU
Stadionul Francisc von Neuman 13 nov. 2022 15:45
UTA Arad
1 1
FC Voluntari
13 nov. 2022 15:45
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
1
FC Voluntari
Stadionul Orasenesc 13 nov. 2022 18:00
Clubul Sportiv Mioveni
0 1
CFR 1907 Cluj
13 nov. 2022 18:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
1
CFR Cluj
Complex sportiv Craiova 13 nov. 2022 21:00
Fotbal Club Universitatea 1948
0 2
FCSB
13 nov. 2022 21:00
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
0
2
FCSB
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 14 nov. 2022 18:00
FC Universitatea Cluj
1 1
FC Arges
14 nov. 2022 18:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
1
1
FC Arges
Stadionul Municipal 14 nov. 2022 21:00
FC Botosani
0 0
FC Hermannstadt
14 nov. 2022 21:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
0
0
FC Hermannstadt
Etapa 19
Stadionul Francisc von Neuman 2 dec. 2022 15:30
UTA Arad
1 4
Sepsi Sfântu Gheorghe
2 dec. 2022 15:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
4
Sepsi OSK
Stadionul Ilie Oana 2 dec. 2022 19:00
FC Petrolul Ploiesti
2 0
FC Universitatea Cluj
2 dec. 2022 19:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
2
0
U Cluj
Stadionul Anghel Iordanescu 3 dec. 2022 15:30
FC Voluntari
3 0
FC Hermannstadt
3 dec. 2022 15:30
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
3
0
FC Hermannstadt
Stadionul Ion Oblemenco 3 dec. 2022 19:00
CSU
0 2
Fotbal Club Universitatea 1948
3 dec. 2022 19:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
0
2
FC U Craiova 1948
Stadionul Farul 4 dec. 2022 13:15
FC Farul Constanta
8 0
FC Botosani
4 dec. 2022 13:15
Stadionul Farul
Farul
8
0
FC Botosani
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 4 dec. 2022 15:30
CFR 1907 Cluj
2 0
AFC Chindia Targoviste
4 dec. 2022 15:30
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
2
0
Chindia Targoviste
Stadionul Nicolae Dobrin 4 dec. 2022 19:00
FC Arges
1 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
4 dec. 2022 19:00
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
1
1
Rapid Bucuresti
Arena Nationala 5 dec. 2022 19:00
FCSB
5 1
Clubul Sportiv Mioveni
5 dec. 2022 19:00
Arena Nationala
FCSB
5
1
CS Mioveni
Etapa 20
Stadionul Municipal 9 dec. 2022 19:00
Sepsi Sfântu Gheorghe
1 1
FC Voluntari
9 dec. 2022 19:00
Stadionul Municipal
Sepsi OSK
1
1
FC Voluntari
Stadionul Municipal 10 dec. 2022 19:00
FC Hermannstadt
4 0
FC Farul Constanta
10 dec. 2022 19:00
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
4
0
Farul
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 11 dec. 2022 14:30
FC Universitatea Cluj
0 0
UTA Arad
11 dec. 2022 14:30
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
0
0
UTA Arad
Stadionul Municipal 11 dec. 2022 17:30
FC Botosani
1 1
CFR 1907 Cluj
11 dec. 2022 17:30
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
1
CFR Cluj
Stadionul Municipal Buzau 11 dec. 2022 20:30
AFC Chindia Targoviste
0 2
FCSB
11 dec. 2022 20:30
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
0
2
FCSB
Complex sportiv Craiova 12 dec. 2022 17:30
Fotbal Club Universitatea 1948
1 0
FC Arges
12 dec. 2022 17:30
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
0
FC Arges
Stadionul Orasenesc 12 dec. 2022 20:30
Clubul Sportiv Mioveni
0 1
CSU
12 dec. 2022 20:30
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
0
1
CSU
Stadionul Sportul Studentesc 14 dec. 2022 19:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
3 1
FC Petrolul Ploiesti
14 dec. 2022 19:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
3
1
Petrolul Ploiesti
Etapa 21
Stadionul Anghel Iordanescu 16 dec. 2022 20:00
FC Voluntari
1 1
FC Farul Constanta
16 dec. 2022 20:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
1
1
Farul
Stadionul Ion Oblemenco 17 dec. 2022 20:30
CSU
3 0
AFC Chindia Targoviste
17 dec. 2022 20:30
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
3
0
Chindia Targoviste
Stadionul Nicolae Dobrin 18 dec. 2022 12:00
FC Arges
2 2
Clubul Sportiv Mioveni
18 dec. 2022 12:00
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
2
2
CS Mioveni
Stadionul Ilie Oana 18 dec. 2022 14:30
FC Petrolul Ploiesti
1 1
Fotbal Club Universitatea 1948
18 dec. 2022 14:30
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
1
1
FC U Craiova 1948
Stadionul Francisc von Neuman 18 dec. 2022 20:30
UTA Arad
1 1
Fotbal Club Rapid Bucuresti
18 dec. 2022 20:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
1
Rapid Bucuresti
Arena Nationala 19 dec. 2022 20:00
FCSB
1 0
FC Botosani
19 dec. 2022 20:00
Arena Nationala
FCSB
1
0
FC Botosani
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 20 dec. 2022 20:00
CFR 1907 Cluj
0 1
FC Hermannstadt
20 dec. 2022 20:00
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
0
1
FC Hermannstadt
Etapa 22
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 20 ian. 2023 16:30
FC Universitatea Cluj
2 1
FC Voluntari
20 ian. 2023 16:30
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
2
1
FC Voluntari
Stadionul Sportul Studentesc 20 ian. 2023 20:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
3 0
Sepsi Sfântu Gheorghe
20 ian. 2023 20:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
3
0
Sepsi OSK
Stadionul Orasenesc 21 ian. 2023 17:00
Clubul Sportiv Mioveni
1 0
FC Petrolul Ploiesti
21 ian. 2023 17:00
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
1
0
Petrolul Ploiesti
Stadionul Municipal 21 ian. 2023 20:00
FC Botosani
1 0
CSU
21 ian. 2023 20:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
1
0
CSU
Complex sportiv Craiova 22 ian. 2023 15:30
Fotbal Club Universitatea 1948
1 1
UTA Arad
22 ian. 2023 15:30
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
1
1
UTA Arad
Stadionul Municipal 22 ian. 2023 20:45
FC Hermannstadt
0 1
FCSB
22 ian. 2023 20:45
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
0
1
FCSB
Stadionul Municipal Buzau 23 ian. 2023 17:00
AFC Chindia Targoviste
1 1
FC Arges
23 ian. 2023 17:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
1
1
FC Arges
Stadionul Farul 23 ian. 2023 20:00
FC Farul Constanta
0 3
CFR 1907 Cluj
23 ian. 2023 20:00
Stadionul Farul
Farul
0
3
CFR Cluj
Etapa 23
Stadionul Ilie Oana 27 ian. 2023 17:00
FC Petrolul Ploiesti
1 2
AFC Chindia Targoviste
27 ian. 2023 17:00
Stadionul Ilie Oana
Petrolul Ploiesti
1
2
Chindia Targoviste
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎ 27 ian. 2023 20:00
FC Universitatea Cluj
0 0
Fotbal Club Rapid Bucuresti
27 ian. 2023 20:00
Stadionul‎ ‎Cluj Arena‎
U Cluj
0
0
Rapid Bucuresti
Stadionul Francisc von Neuman 28 ian. 2023 14:30
UTA Arad
1 2
Clubul Sportiv Mioveni
28 ian. 2023 14:30
Stadionul Francisc von Neuman
UTA Arad
1
2
CS Mioveni
Stadionul Ion Oblemenco 28 ian. 2023 20:00
CSU
2 0
FC Hermannstadt
28 ian. 2023 20:00
Stadionul Ion Oblemenco
CSU
2
0
FC Hermannstadt
Stadionul Nicolae Dobrin 29 ian. 2023 13:30
FC Arges
0 2
FC Botosani
29 ian. 2023 13:30
Stadionul Nicolae Dobrin
FC Arges
0
2
FC Botosani
Arena Nationala 29 ian. 2023 19:00
FCSB
2 3
FC Farul Constanta
29 ian. 2023 19:00
Arena Nationala
FCSB
2
3
Farul
Stadionul Anghel Iordanescu 30 ian. 2023 20:00
FC Voluntari
0 1
CFR 1907 Cluj
30 ian. 2023 20:00
Stadionul Anghel Iordanescu
FC Voluntari
0
1
CFR Cluj
Etapa 24
Stadionul Municipal Buzau 3 feb. 2023 17:00
AFC Chindia Targoviste
2 1
UTA Arad
3 feb. 2023 17:00
Stadionul Municipal Buzau
Chindia Targoviste
2
1
UTA Arad
Complex sportiv Craiova 3 feb. 2023 20:00
Fotbal Club Universitatea 1948
5 0
FC Universitatea Cluj
3 feb. 2023 20:00
Complex sportiv Craiova
FC U Craiova 1948
5
0
U Cluj
Stadionul Municipal 4 feb. 2023 14:30
FC Hermannstadt
1 1
FC Arges
4 feb. 2023 14:30
Stadionul Municipal
FC Hermannstadt
1
1
FC Arges
Stadionul Sportul Studentesc 4 feb. 2023 20:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
4 1
FC Voluntari
4 feb. 2023 20:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
4
1
FC Voluntari
Stadionul Orasenesc 5 feb. 2023 15:30
Clubul Sportiv Mioveni
1 1
Sepsi Sfântu Gheorghe
5 feb. 2023 15:30
Stadionul Orasenesc
CS Mioveni
1
1
Sepsi OSK
Stadionul Dr. Constantin Radulescu 5 feb. 2023 21:00
CFR 1907 Cluj
0 1
FCSB
5 feb. 2023 21:00
Stadionul Dr. Constantin Radulescu
CFR Cluj
0
1
FCSB
Stadionul Municipal 6 feb. 2023 17:00
FC Botosani
- -
FC Petrolul Ploiesti
6 feb. 2023 17:00
Stadionul Municipal
FC Botosani
-
-
Petrolul Ploiesti
Stadionul Farul 6 feb. 2023 20:00
FC Farul Constanta
- -
CSU
6 feb. 2023 20:00
Stadionul Farul
Farul
-
-
CSU
Etapa 25
Stadionul Sportul Studentesc 10 feb. 2023 20:00
Fotbal Club Rapid Bucuresti
- -
Fotbal Club Universitatea 1948
10 feb. 2023 20:00
Stadionul Sportul Studentesc
Rapid Bucuresti
-
-
FC U Craiova 1948
P