Premieră în România ! Florin Costea și Mihai Dina și-au achiziționat Cardul de Fidelitate !

Jucătorii Universității Craiova Florin Costea și Mihai Dina și-au arătat devotamentul pentru echipa nu doar pe teren, dar și în afara terenului!
Cei doi au achiziționat câte un card de fidelitate și au intrat în rândul membrilor fideli.
Și voi puteți să fiți membri fideli ai echipei Universitatea Craiova achiziționând un card de fidelitate.
Dobândirea Calității de membru fidel oferă fiecărui cotizant o reducere de 10% la orice comandă atât din mediul online pe fcuniversitatea.ro  cât și în magazinul oficial din stradă Sf. Dumitru Numărul 1.
Cardul tău, echipa ta !