Card de fidelitate

120,00 RON

F.C Universitatea Craiova lanseaza un nou produs pentru suporterii fideli, menit sa duca la transformarea structurii fotbalistice intr-o societatea organizata dupa modelul occidental.

Cantitate

-Dobandirea Calitatii de membru fidel ofera fiecarui cotizant o reducere de 10% la orice comanda atat din mediul online pe www.fcuniversitatea.ro dar si in magazinul oficial din strada Sf. Dumitru Numarul 1.

– Calitatea de membru fidel poate fi transferata DOAR prin succesiune, in caz de deces.

De-asemenea fiecare membru va primii un numar de identificare(serie), numar care se poate transmite numai pe cale succesorala/eventual cesiune,doar la rudele de gradul 1, 2.

-Pentru acest sezon clubul a stabilit un tarif cotizatie pentru dobandirea calitatii de membru afiliat/fidel de 120 lei (100 lei cotizatie + 20 de lei cheltuieli de executie)

Termenul de livrare, este de 5 zile din momentul achizitionarii cardului din mediul online sau din magazinul situat pe Strada Sf. Dumitru Numarul 1.

FCU112