Informare
COMUNICAT UNIVERSITATEA CRAIOVA
Publicat pe 14 septembrie 2013, 17:02

CLUBUL DE FOTBAL UNIVERSITATEA CRAIOVA a luat hotărârea ca meciul dintre UNIVERSITATEA CRAIOVA şi CSU Craiova, care se joacă astăzi, 14 septembrie, cu începere de la ora 20, pe stadionul Municipal «Ion Oblemenco» din Drobeta Turnu Severin, SĂ FIE OFERIT LIBER SPRE TELEVIZARE.

Acest gest se datorează DORINŢEI CLUBULUI DE A SATISFACE DOLEANŢELE SUTELOR DE MII DE SUPORTERI ai Universităţii Craiova, care îşi doresc foarte mult să îşi REVADĂ ECHIPA într-un meci oficial după mai bine de doi ani de aşteptare.

Prin urmare, am oferit postului GSP TV, ÎN MOD GRATUIT, DREPTUL DE A TELEVIZA ACEASTĂ PARTIDĂ.

UNIVERSITATEA CRAIOVA este un BRAND AL OLTENIEI şi, indiferent de cât de mari ar fi problemele finanicare ale clubului, nu putem să nu le OFERIM NUMEROŞILOR SUPORTERI O ÎNTÂLNIRE PE MICUL ECRAN CU ECHIPA LOR DE SUFLET.

Suntem convinşi că foate mulţi dintre cei care nu au putut, din diverse motive, să fie prezenţi astăzi pe stadionul din Muncipiul Severin vor fi foarte fericiţi să urmareasacă partida LIVE PE GSP TV.