Informare
Acreditări mass-media pentru meciurile Universităţii Craiova
Publicat pe 9 septembrie 2013, 14:11

FC Universitatea Craiova pune la dispoziţie jurnaliştilor acreditările de presă pentru sezonul competiţional 2013-2014. Cererea de acreditare trebuie să conţină în corpul mesajului numele complet al solicitantului, funcţia, numele publicatiei precum şi datele de identificare ale celui care solicită acreditarea. Fiecare institutie de presă scrisă poate acredita un singur redactor şi un singur fotoreporter. Fiecare post de televiziune care nu deţine drepturile de televizare pentru partidele Universitatea Craiova poate acredita un singur reporter şi un singur cameraman. Fiecare post de radio care nu deţine drepturile de transmie audio pentru partidele FC Universitatea Craiova poate acredita un singur reporter.

Acreditările se vor acorda individual. Jurnaliştii trebuie să aibă asupra lor, la data desfăşurării meciului, un document de identitate sau o legitimaţie de serviciu. Cererile se vor trimite pe adresa de mail office@editie.ro până joi, 12 septembrie, ora 12:00. Acreditările se vor ridica de la sediul clubului.